Business Garden Warszawa

Przedstawiamy klip prezentujący obiekt Business Garden Warszawa, który wykonaliśmy w ciągu ostatnich miesięcy. Poza częścią biurową znajduje się tu hotel, centrum konferencyjne, restauracja oraz punkty usługowe. Nowoczesna architektura kompleksu doskonale prezentuje się w starannie zaaranżowanym ogrodzie. To warto zobaczyć! Mamy nadzieję, że Wam też się spodoba.

 

Podstawą są ujęcia z powietrza prezentujące kompleks Business Garden w pełnej okazałości. Warto zaznaczyć, że w tym roku oddany został do użytku drugi etap inwestycji, składający się 5 kolejnych budynków. Już wcześniej obiekt prezentował się świetnie, ale w trakcie rozbudowy trudno było nie zauważyć dźwigów w tle. Teraz inwestycja jest już kompletna i bardzo zadbana – nawet ogrodzenie od strony południowej (za którym znajdują się ogródki działkowe) jest zagospodarowane w taki sposób jakby ogród zmieniał się stopniowo w zieleń miejską. To był doskonały moment na nakręcenie filmu z powietrza.Wystarczyło poczekać na dobra pogodę.

 

Do ujęć budynków z drona dodaliśmy sekwencje nagrane we wnętrzach –  centrum konferencyjnym, pokojach hotelowych, restauracji czy lobby. To jeden z ciekawszych obiektów architektonicznych Warszawy. Zaprojektowany z myślą o ciekawej formie i trosce o środowisko. Warto docenić taką inwestycję,i zobaczyć ją też na żywo.

Data: 08/2017 Miejsce: Warszawa Klient: Vastint